Президент Вірменії відправив у відставку уряд республіки

Урядовці виконуватимуть свої обов'язки, поки не буде сформований новий кабінет міністрів

Президент Вірменії Серж Саргсян Novoye vremya

Президент Вірменії Серж Саргсян відправив у відставку уряд республіки. Відповідний указ вірменський лідер підписав у четвер, 18 травня. Документ опублікований на офіційному сайті президента Вірменії.

"... постановляє: 1. Прийняти відставку уряду, 2. Члени уряду продовжать виконувати свої обов'язки до формування нового уряду. 3. Цей Указ набирає чинності з моменту його підписання", - йдеться в документі.

Відставка уряду була прийнята після першого засідання нового парламенту Вірменії, Національних зборів.

Варто відзначити, що в Вірменії кабінет міністрів припиняє свої повноваження, згідно з конституцією, після початку роботи парламенту нового скликання.

Нагадаємо, парламентський вибори у Вірменії пройшли 2 квітня. Це перші після переходу республіки у парламентську форму правління вибори в Національні збори. За даними організованого Gallup International Association опитування на виході з виборчих дільниць, очолювана президентом Вірменії Республіканська партія набирає 46% голосів виборців.

На другому місці - очолюваний одним з найбільших підприємців, головою партії "Процвітаюча Вірменія" Гагіком Царукяном блок "Царукян" з 25% голосів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...