Президент Балтійсько-Чорноморського форуму: Потрібно допомогти Путіну вибратися з глухого кута

Під час форуму представники країн Балтійсько-Чорноморського регіону відзначили, що Росія переживає зараз ідейний, моральний і ментальний розкол

Геннадій Бурбуліс З відкритих джерел

Президент Балтійсько-Чорноморського форуму заявив про те, що у Володимира Путіна немає майбутнього як президента Російської Федерації, як немає майбутнього й у кремлівського режиму. Таку думку Геннадій Бурбуліс висловив під час IV Балтійсько-Чорноморського форуму, який триває у Києві 23 лютого, передає 112.ua.

Говорячи про те, що зараз Росія переживає ідейний, моральний, ментальний розкол, Геннадій Бурбуліс зазначив:

"Це постімперський синдром, це ментальна хвороба, зокрема і вікових соціокультурних кодів. Вона не вічна, ця хвороба проходить, але треба навчитися об'єктивно діагноз ставити. І моя відповідь – треба допомогти Володимиру Путіну вибратися з цього глухого кута. Тому що кожен день стає все більш ясний: на конфронтації, на військовому протистоянні немає майбутнього у кремлівського режиму й немає майбутнього у президента", - зазначив президент форуму.

Бурбуліс зазначив, що питання про "таку допомогу є одним із надзавдань форуму":

"Я впевнений, що буквально з 19 березня, може, з 19 квітня після інавгурації ми побачимо публічну тенденцію до пошуку цього одужання, дуже важливого і потрібного сьогодні і для Росії, і для всіх нас", - зазначив президент.

Зазначимо, що сьогодні в Києві проходить IV Балтійсько-Чорноморський форум "Солідарна безпеку країн балтійсько-чорноморського регіону як консенсусна стратегія для Великої Європи", організований Національним інститутом стратегічних досліджень та Міжнародним центром балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів