Представники "Опоблоку" заблокували підписання закону про реінтеграцію Донбасу

Поки Верховна Рада не відхилить відповідну постанову, спікер ВРУ Андрій Парубій не зможе підписати документ і передати його президентові

ІА Грушевського, 5

У Верховній Раді зареєстрували постанову №7163-П про скасування ухвалення законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Автори ініціативи - представники "Опоблоку" Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Михайло Папієв.

Поки парламент не розгляне і не відхилить дану постанову, спікер Ради Андрій Парубій не зможе підписати документ і передати його президентові України Петру Порошенку. А наступний пленарний день заплановано на 6 лютого. Отже, до цього часу документ не буде підписано, опубліковано і він не набуде чинності.

Новини за темою: Як проголосували фракції парламенту за закон про реінтеграцію Донбасу

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня 280 голосами ухвалила закон №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". У документі особливі райони Донецької та Луганської області визначено окупованими територіями, на яких діє окупаційна адміністрація РФ. Датою початку окупації з посиланням на інший закон визначено 20 лютого 2014 року. На Росію як державу-агресора покладено відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Україна вважає всі правочини на окупованих територіях нікчемними, окрім довідок про народження та смерть.

Україна вживає дипломатичних заходів для забезпечення державного суверенітету. Водночас для здійснення опору агресії з боку РФ здійснюється створення Об'єднаного оперативного штабу. Повноваження його очільника затвердить головнокомандувач ЗСУ за поданням міністра оборони. Розробити документ має Генштаб ЗСУ. У документі прописано права залучених до протидії агресії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів