Правоохоронці здійснили обшуки в доньки та сватів голови Чернівецької ОДА

Забрали декілька старих телефонів

buknews.com.ua

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук підтвердив інформацію про обшуки в помешканнях його доньки та сватів. Про це він повідомив місцевому порталу molbuk.ua.

"Обшуки відбувалися, це правда. Відбувалися в моєї доньки та в моїх сватів. Правоохоронці сказали, що здійснюють обшуки у зв’язку з кримінальним провадженням, яке було відкрито в Тернополі. Вона (донька, - ред.) попередила правоохоронців, що з колишнім чоловіком на тій квартирі не проживає уже два роки. Вони влаштували обшук. А після того поїхали. Забрали два чи три "кнопкові" телефони, якими гралися діти. І на цьому все закінчилося", - сказав Фищук.

Йому невідомо, у межах якого кримінального провадження було здійснено ці обшуки.

"Я не спілкувався із правоохоронцями, тому мені не відомо, у зв’язку з яким кримінальним провадженням відбувалися обшуки", - додав голова ОДА.

За даними ЗМІ, у Чернівецькій області правоохоронці влаштували обшуки у квартирах та офісах осіб, які могли бути причетними до контрабанди. Серед об’єктів, де відбувалися спецоперації правоохоронців, називали помешкання родичів голови ОДА Олександра Фищука.

Нагадаємо, у лютому 2015 року головою Чернівецької обласної держадміністрації було призначено Фищука.

Фищук з 2010 по 2012 рік був депутатом Чернівецької обласної ради. До Верховної Ради 7-го скликання його обрали від ВО "Батьківщина". Наразі він є членом партії "Народний фронт".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів