Народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук в ефірі "112 Україна"
112.ua

Позиція української сторони в Міжнародному суді ООН в Гаазі по відношенню до Росії дуже слабка, переконаний нардеп Ігор Мосійчук. Про це він сказав у "Вечірньому праймі" на "112 Україна".

"Позиція України в Гаазі дуже слабка. Я не сумніваюся, що будуть надані докази присутності російських військ на окупованій частині Донбасу. Але Україна не називає території окупованими, Україна наполягає на тому, що просто РФ поставляє озброєння якимось терористичним організаціям. У мене питання: а Україна визнала "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями? Ні, згідно чинного законодавства. Таких питань дуже багато. Дуже слабка позиція по відношенню до РФ. Я зрозумів з того позову, з того, що я слухав, читав і дивився, що Україна насправді обґрунтовує виключно постачання зброї...", - зазначив він.

Новини за темою: Нардеп: РФ буде нести відповідальність за брехню на суді в Гаазі

Депутат додав, що має намір готувати запити до МЗС і АП з проханням роз'яснити позицію України у суді.

Як повідомлялося, раніше в Міжнародному суді ООН представники Російської Федерації пояснили походження зброї у бойовиків, заявивши, що радянське або залишене українською армією зброю лежало в шахтах, і бойовики знайшли його самі. В СБУ таку заяву РФ назвали частиною інформаційної операції в гібридній війні проти України.

Новини за темою: Російські дипломати в суді в Гаазі звинуватили Україну в невиконанні мінських угод