Потрібно піднімати зарплати не лише держслужбовцям, але й усім нашим працівникам, - Гаврилюк

На його думку, це допоможе знизити рівень корупції

Михайло Гаврилюк. Фото з архіву. 112.ua

При нинішньому рівні заробітних плат неможливо прожити, тому зарплати потрібно піднімати не тільки державним службовцям, але й усім працівникам. Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Потрібно всім підняти зарплату, бо в даний час, в даний момент ті зарплати, ті кошти, які є в людей, тяжко за ті кошти, нереально прожити в нашій країні", - заявив Гаврилюк.

Також він вважає, що без підвищення зарплати народним депутатам неможливо знизити рівень корупції.

"На даний момент, до цієї індексації, в нас було 4700 зарплата. Зараз, із завтрашнього дня, у нас буде зарплата 5 з копійками, десь 5200. Це не той рівень, бо коли не хочуть, щоб у нашій країні не було корупції, дай гарну зарплату людині, щоб вона не думала про те, що сьогодні вона відробить, а завтра їй треба щось придумати, бо немає чим доньку або сина відправити до школи, щось дати їй або одежу купити", - повідомив нардеп.

Гаврилюк також заявив, що через низьку зарплату у народних депутатів "є багато спокус, що вони можуть взяти ті кошти неправильним шляхом".

Раніше повідомлялося, що Кабмін підвищив заробітну плату прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, а також всім державним службовцям на 25%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів