Постпред України в ПАРЄ відповів Земану: Крим не продається

"Сьогодні він був просто артистом, якого вивели на авансцену, щоб створити правильну атмосферу", - вважає Кулеба

Представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба gordonua.com

Постійний представник України в Парламентській асамблеї Ради Європи Дмитро Кулеба прокоментував скандальну заяву президента Чехії Мілоша Земана щодо анексованого Криму. На своїй сторінці у Facebook Кулеба підкреслив: Крим не продається.

Політик зазначив, що чеський президент ніколи не приховував своєї проросійської позиції.

"Він завжди був за Росію. Сьогодні він був просто артистом, якого вивели на авансцену, щоб створити правильну атмосферу і мобілізувати людей, які ще не визначилися щодо повернення росіян (у ПАРЄ, - ред.). Відповідь йому одна: Крим не продається. Але головне в цій грі не артист, а режисери. Ми їх знаємо. Вони знають, що ми їх знаємо", - написав Кулеба.

Як повідомлялося, президент Чехії Земан у Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи заявив, що втрата Україною Криму є "завершеною справою", по якій далі буде "якась компенсація". "На мою думку, буде якась компенсація для України – або у фінансовій формі, або нафтою і газом", – підкреслив він. Земан пояснив, що в разі незгоди України на компенсацію почнеться "європейська війна".

Таку заяву вже прокоментував глава МЗС Павло Клімкін.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів