Постать Медведчука дає партії "За життя" можливість реально зробити щось у встановленні миру в Україні, - політолог

Відновлення миру, за даними соцопитувань, найбільш турбує українців, тому електоральна підтримка політсил, які будуть робити на це ставку, зросте. Днями свою програму, одним з головних пунктів якої є відновлення миру, представила партія "За життя". Реалізувати його довірили Віктору Медведчуку.

"Медведчук, який звільнив 481 людей, я вважаю, найдостойніша постать української політики. А якщо по-людськи і зовсім від серця, то ми цим кроком в 5 хвилин "зробили" "Опоблок". Тому що він був ключовий гравець, тому що вони до нього бігали 4 місяці, тому що вони шукали можливості забрати ключ до миру до себе в команду. А ми взяли і за допомогою глядачів ще й так це обіграли", - поділився лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

Лідер ГО "Український вибір - право народу" отримав декілька напрямів діяльності - це мир на Донбасі та відновлення відносин з Росією і країнами СНД - і отримав 60 відсотків симпатій телеглядачів одного з телеканалів. Їхня думка і стала вирішальною у рішенні лідера партії.

"Постать Медведчука дає можливість партії не на словах, а реально щось робити в цьому напрямку", - упевнений політолог Всеволод Степанюк.

На думку Рабіновича, прихід в команду Медведчука посилить позиції партії, тому що він "найбільш сильний у переговорах з РФ".

"Займається цим фактично тільки одна людина - Медведчук. Всі розмови, які йдуть, і про це говорять різні люди - це неправда. І якби не заважали, справи пішли б краще", - упевнений політолог Михайло Погребинський.

Іншими ключовими гравцями команди можуть стати Віктор Суслов (економіка) та Євгеній Педаченко (медреформа).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів