Постанову про порядок призначення соцвиплат переселенцям відправлено на доопрацювання, – Тука

"Там багато є зауважень про введення так званих комісій, до складу цих комісій", - зазначив він

112.ua

Постанову №637 про порядок призначення соціальних виплат переселенцям відправлено на доопрацювання. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник міністра з питань окупованих територій і вимушеним переселенцям Георгій Тука.

"Кабмін її не приймав, її відправили на доопрацювання, і в нашого Міністерства є чимало зауважень до неї, і ці зауваження ми подали вчора, чи позавчора в Мінсоцполітики... Під час засідання Кабміну на якому були затверджені зміни до №509 постанови, №637 була відправлена на доопрацювання", - заявив він.

За його словами, є багато питань щодо запровадження так званих комісій, які будуть контролювати переселенців.

Новини за темою: Тука заявив, що реальна кількість переселенців становить близько 800 тисяч

"Там багато є зауважень про введення так званих комісій, до складу цих комісій, до функцій таких комісій, які будуть стежити за людьми, за процедурою верификаций", - додав він.

Нагадаємо, постанова Кабміну №365 від 8 червня про соцвиплати переселенцям, яким вносяться зміни в постанову №637 від 5 листопада 2014 року "Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам", було опубліковано на урядовому сайті. Постановою передбачено проведення перевірок відомостей про фактичне місце проживання переселенців і складання акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Це стосується тільки тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг.

У Києві кілька десятків переселенців з Донбасу в понеділок пікетували будівлю Міністерства соціальної політики України, вимагаючи скасування дискримінаційного, на їхню думку, постанови Кабміну №637.

Новини за темою: Усі переселенці в Україні не отримують соціальних виплат, - нардеп

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів