Посольство України в США наразі взагалі не організовує діалогу між країнами, - політолог

Посольство України в США наразі взагалі не організовує діалогу між країнами. Таку думку телеканалу "112 Україна" висловив політичний консультант Руслан Бортник, коментуючи думку колишнього співробітника українського посольства у США Андрія Теліженка, що у Вашингтоні втомились від України.

"Сьогодні посольство в цій системі комунікації виглядає просто статистом. Воно взагалі не організовує українсько-американського діалогу", - вважає Бортник.

Як зазначив Теліженко, після президентських виборів американська сторона неодноразово доволі прозоро натякала Україні, що нашого посла потрібно замінити.

"Це політика: якщо ви хочете бути в хороших відносинах з Трампом - не треба топити його главу виборчого штабу. Він реально санкціонував, схвалив і курував операцію зі збору компроментуючих матеріалів, метою якої мала стати не просто дискредитація Трампа, а зняття його з президентських виборів", - додає політолог-міжнародник Олег Волошин.

У цій ситуації єдиний вихід - замінити українського посла, наполягає Теліженко.

"Сполучені Штати підтримували, підтримують і будуть підтримувати Україну. Питання суто в політичному відношенні до керівництва", - впевнений Волошин.

І хоча думки політичних експертів різняться щодо деяких деталей або цілей інтерв'ю дипломата, в одному вони солідарні: діяльність українського посольства не повинна перешкоджати розвитку відносин між Україною та США.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів