Порошенко звільнив свого позаштатного помічника Олексія Горащенкова

Також він увільнив Олексія Горащенкова від виконання обов'язків члена конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції

Фото з відкритих джерел

Петро Порошенко звільнив свого позаштатного помічника президента Олексія Горащенкова. Відповідний указ був опублікований на сайті президента 7 липня. 

Також він увільнив Олексія Горащенкова від виконання обов'язків члена конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (Указ №199/2018).

"У зв'язку з цим визнати такими, що втратили чинність:

- Указ президента України від 5 червня 2015 № 314 "Про визначення особи до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції";

- Указ президента України від 10 травня 2016 № 199 "Питання визначення особи до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олексій Горащенков був позаштатним радником Петра Порошенка з серпня 2014 року. Його називали "куратором НАЗК з Адміністрації Президента", в АП це спростовували.

У листопаді 2017 року команда журналістів-розслідувачів проекту "Схеми" повідомила, що радник президента мешкає з родиною у великому приватному будинку на Подолі у Києві. Будинок формально не введений в експлуатацію, тому фігурував в декларації чиновника лише у розділі "об’єкти незавершеного будівництва". Як розповідають у своєму розслідуванні "Схеми", маєток зведений на місці вирубаного лісу на ділянці, отриманій дружиною Горащенкова безкоштовно у 2005 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів