Порошенко завтра зустрінеться з Лукашенком на форумі регіонів України і Білорусі в Гомелі

Глави держав проведуть зустріч у форматі "один на один"

Президент України Петро Порошенко і президент Білорусі Олександр Лукашенко Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко в п'ятницю, 26 жовтня, зустрінеться з президентом Білорусі Олександром Лукашенком на першому форумі регіонів України та Білорусі, який пройде у білоруському Гомелі. Про це повідомляє прес-служба глави Білорусі.

Лукашенко 26 жовтня візьме участь у пленарному засіданні першого форуму регіонів Білорусі та України. Очікується, що захід також відвідає Порошенко.

"До участі та виступів на основній площадці форуму глави держав проведуть зустріч у форматі "один на один". Головний акцент в ході переговорів буде зроблено на питаннях розвитку торгівлі, економічного та інвестиційного співробітництва двох країн через призму потенціалу прямих контактів на рівні регіонів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Лукашенко: Білорусь збільшить кількість прикордонників на кордоні з Україною

У прес-службі президента Білорусі відзначили, що за підсумками форуму очікується підписання низки документів і укладення домовленостей, спрямованих на розширення співпраці з усього спектру напрямів білорусько-української взаємодії.

Про проведення у білоруському Гомелі в 2018 році першого форуму регіонів України і Білорусі стало відомо ще на початку року за підсумками телефонної розмови Порошенка і Лукашенка.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів