Порошенко затвердить пенсійну реформу до 9 жовтня, – Гройсман

Напередодні прем'єр обговорив із президентом це питання

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман Пресс-служба Кабмина

Президент України Петро Порошенко до понеділка (9 жовтня) має підписати закон про пенсійну реформу. Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив 5 жовтня на селекторній нараді з питань запровадження пенсійної реформи.

"Ми переходимо до практичного впровадження тотального перерахунку пенсій для понад 9 млн українських пенсіонерів. Це достатньо масштабна робота, яку нам потрібно провести в максимально стислі терміни", – наголосив прем’єр. 

"Я глибоко переконаний, що президент (ми вчора з ним про це говорили) до понеділка підпише закон, що дасть нам можливість почати з наступного тижня виплату пенсій українським пенсіонерам", – сказав він.

Зараз, за його словами, законопроект перебуває в парламенті, найближчим часом його подадуть на підпис голові Верховної Ради, а потім на підпис президенту.

Новини за темою: Як парламент ухвалював судову та пенсійну реформи

Як повідомлялося, 3 вересня Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу, згідно з якою мінімальна пенсія становитиме 1452 грн. За законопроект проголосували 288 депутатів. Зазначимо, що необхідний страховий стаж буде поступово підвищуватися - до 35 років у 2028 році.

Новини за темою: Порошенко: Пенсійну реформу можна було ухвалити набагато раніше, якби не затягування парламенту

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів