Порошенко запросив президента Фінляндії відвідати Україну в 2017 році

Президент подякував Фінляндії за позицію щодо прискорення надання Україні безвізового режиму

Президент України Петро Порошенко запросив президента Фінляндії Саулі Нійністьо відвідати Київ у 2017 році.

"Хочу подякувати за потужну, постійну й ефективну підтримку позиції України і хочу скористатися цією нагодою, щоб запросити вас відвідати в 2017 році Україну з офіційним візитом. Ми вас чекаємо", - сказав він.

Порошенко також повідомив, що Україна і Фінляндія домовилися активізувати роботу міжурядової комісії з питань торгівлі та економічного розвитку.

"Ми домовилися активізувати діяльність міжурядової українсько-фінляндської змішаної комісії з питань торгівлі та економічного розвитку і домовилися, що під час засідань цієї комісії ми приймемо в Україні з візитом бізнес-місію Team Finland", - сказав він.

Він також подякував Фінляндії за активну участь у спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ, допомогу внутрішньо переміщеним особам і практичну підтримку процесу розмінування на Донбасі.

"Спасибі за тверду позицію Фінляндії та прискорення надання Україні безвізового режиму, забезпечення завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію та великий обсяг технічної допомоги, яку в цих непростих умовах Фінляндія надає Україні", - додав він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...