Порошенко закликав Раду найближчим часом призначити двох суддів КСУ за своєю квотою

Сьогодні двоє новопризначених суддів КСУ прийняли присягу

Порошенко Українське фото

Президент України Петро Порошенко наполягає на якнайшвидшому призначенні Верховною Радою двох суддів Конституційного суду (КСУ) за своєю квотою. Про це Порошенко заявив на церемонії прийняття присяги двома новопризначеними суддями КСУ.

"Я хотів би сьогодні висловити не просто побажання, а тверде наполягання, щоб і Верховна Рада не зволікала зі своєю конституційною функцією і провела конкурсні процедури, призначила ще двох суддів за своєю квотою, щоб нарешті Конституційний суд міг працювати у повному складі", – зазначив Порошенко.

Пізніше на спеціальному пленарному засіданні Конституційного суду новопризначені судді КСУ Сергій Головатий та Василь Лемак прийняли присягу. Відповідні укази про призначення суддями Петро Порошенко підписав 27 лютого.

Сергій Головатий був міністром юстиції в 1995-1997, 2005-2006 роках, депутатом Верховної Ради ІІ-VI скликань (від фракцій Блоку Юлії Тимошенко, Блоку "Наша Україна" та "Партії регіонів").

Василь Лемак є завідувачем кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету з 2004 року.

Як повідомлялося, 21 лютого Станіслав Шевчук став новим головою Конституційного суду. Обрання голови КС кілька разів зривалося, зокрема, через невисунення кандидатур.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів