Порошенко закликав французьких депутатів спільно протидіяти будівництву "Північного потоку-2"

Сторони також обговорили перебіг реалізації реформ в Україні

Порошенко зустрівся з французькими парламентарями адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко закликав французьких депутатів спільно протидіяти будівництву "Північного потоку-2". Про це він сказав під час зустрічі з делегацією французьких парламентарів на чолі з головою групи дружби "Франція-Україна" в національних зборах Франції Валерією Фор-Мунтян, передає прес-служба українського президента.

"Президент закликав парламентарів займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму. Він також наголосив на важливості спільної рішучої протидії будівництву проекту "Північний потік-2", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що сторони також обговорили питання активізації економічного співробітництва та перебіг реалізації реформ в Україні. Було обговорено також питання українсько-французького співробітництва по лінії ЄС і НАТО.

Порошенко також позитивно відзначив відвідування Донбасу делегацією національних зборів парламенту Франції та подякував за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

"Північний потік-2" — проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 км, який є розширенням "Північного потоку". Проект "Північний потік" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Його траса проходить паралельно до чинного магістрального газопроводу.

Раніше повідомлялося, що згоду на будівництво газопроводу "Північний потік-2" вже дали Німеччина і Фінляндія.

 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...