Порошенко заявив, що не любить гроші та вже 4 роки не допускає привілеїв для олігархів

"Упродовж 4 років, що минули, я показав, що жоден олігарх не може розраховувати на привілеї", - заявив президент. Подробиці читайте на УНІАН: https://www.unian.net/politics/10106306-poroshenko-zayavil-chto-ne-lyubit-dengi-i-ne-dopuskaet-privilegiy-dlya-oligarhov.html

Петро Порошенко адміністрація президента України

Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні "жоден олігарх не може сподіватися на привілеї" і запевнив, що "не любить грошей".

Про це глава держави заявив в інтерв'ю німецькому виданню Focus, яке у своєму Twitter розмістив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

На питання, наскільки важко руйнувати потужні олігархічні кола в Україні, будучи самому олігархом, Порошенко зазначив: "Тут у мене немає ніяких стримувань".

"За 4 роки, що минули, я показав, що жоден олігарх не може розраховувати на привілеї. Навпаки. Мене атакують деякі олігархи, які розповсюджують про мене фейкові новини через ЗМІ", - заявив він.

На прохання доповнити речення "Я люблю гроші, тому що..." президент заявив, що "не любить грошей", а на прохання доповнити речення "Коли я порівнюю мою кар'єру політика і підприємця": "Я б сказав, що роблю все можливе в бізнесі і набагато більше - як політик, так як від цього залежить доля великого народу".

"Якщо потрібно, я віддам за нього навіть своє життя", - додав він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів