Порошенко заявив про початок передислокації підрозділів на держкордоні України

Один із таких заходів президент відвідає сьогодні особисто

Фото з відкритих джерел

У період воєнного стану буде посилена охорона державного кордону з Росією та на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. Один з таких заходів відбудеться сьогодні. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на форумі "70 років загальній декларації прав людини: порядок денний для України", який транслював телеканал "112 Україна".

"Всі можливості, які дає воєнний стан органам влади, будуть використані для посилення охорони державного кордону з Російською Федерацією та на адміністративному кордоні з АР Крим. Будуть скорочені строки бойового злагодження бригад, які знаходяться у відповідних таборах. Сьогодні я як президент і головнокомандувач буду присутнім на одному з таких заходів. Пройде передислокація відповідних підрозділів для посилення оборони кордону, військові навчання і в областях, де оголошено воєнний стан, будуть проведені навчальні збори з резервом першої черги", - зазначив він.

При цьому Порошенко додав, що також буде посилена охорона та оборона об'єктів критичної інфраструктури, в першу чергу це атомні і гідроелектростанції; вжиті всі необхідні заходи для посилення протиповітряної оборони. 

Президент знову нагадав, що воєнний стан – це превентивна міра терміном на 30 днів, і його введено для попередження агресії та мінімізації її наслідків "заради захисту найголовнішого права – права людини на життя".

Порошенко знову висловив сподівання, що Україна зможе обмежитися перерахованими заходами і продовження воєнного стану не буде.

Нагадаємо, через Азовську кризу Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу ввести воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Він поширився на Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Чернігівську, Харківську та Херсонську області. І там внаслідок цього вже відбулися перші зміни.

Президент України запевнив, що ВС не спричинить обмеження прав населення, а також не вплине на терміни проведення виборів глави держави. Саме для цього Рада вже прийняла рішення призначити їх на 31 березня 2019 року. Дія воєнного стану має закінчитися 26 грудня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів