Порошенко заявив про плани збільшити контингент учасників навчань Sea Breeze-2019 та розширити райони їх проведення

Цього року у навчаннях Sea Breeze взяли участь представники 19 країн-членів НАТО та союзників

Навчання Sea Breeze в Одесі Нацгвардия/пресс-служба

Президент України Петро Порошенко планує збільшити контингент військових та розширити райони проведення навчань Sea Breeze до 2019 року. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

"Наша співпраця (з країнами НАТО, які взяли участь у навчаннях в 2018 році, - ред.) засвідчує єдність і готовність разом захистити мир та спільні цінності. У планах же наступного року – збільшити контингент військових-учасників навчань, особливо військово-морських сил, та розширити райони проведення навчань "Сі Бриз-2019", - написав він. 

Президент зазначив, що в нинішньому році в навчаннях Sea Breeze взяли участь представники 19 країн-членів НАТО і союзників.

"Оцінка менторів з 8 країн-членів Альянсу чітка та однозначна – завдяки навчанням було зроблено великий крок вперед щодо підвищення рівня взаємодії та координації ВМС України та військових сил країн-союзників. І військові навчання "Сі Бриз-2018" – це не лише підвищення такої взаємосумісності, а й нарощування рівня морської та польової виучки та злагодження багатонаціональних підрозділів", - підкреслив глава держави. 

Нагадаємо, що 21 липня в Україні завершилися навчання Sea Breeze - 2018. У них взяли участь військовослужбовці з 19 країн-членів НАТО та країн-учасниць програми НАТО "Партнерство в ім'я світу". Всього в навчаннях було задіяно 29 надводних кораблів і катерів та авіагрупа у складі 25 літаків і вертольотів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів