Порошенко й Дуда обговорили культурну спадщину, закон ІНП та протидію "Північному потоку – 2"

Крім того, сторони позитивно оцінили рішення Ради Євросоюзу про продовження санкцій проти Російської Федерації на наступні півроку

Администрация Президента

Президент України Петро Порошенко зустрівся з польським колегою Анджеєм Дудою в рамках робочого візиту до Брюсселя. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. 

Президенти обговорили питання продовження діалогу у галузі захисту культурної спадщини та увічнення місць пам'яті українського та польського народів на території двох країн. Зокрема, Порошенко закликав польську сторону внести зміни до закону про Інститут національної пам'яті Польщі в частині, що стосується інтересів України.

Крім того, сторони позитивно оцінили рішення Ради Євросоюзу щодо продовження санкцій проти Російської Федерації на наступні півроку. Також було приділено увагу координації дій з протидії російській агресії в контексті членства Польщі в Раді безпеки ООН. 

Також глави держав погодилися з важливістю протидії будівництву "Північного потоку – 2".

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі Порошенко провів брифінг з Єнсом Столтенбергом. Крім того, президент України зустрівся з Дональдом Трампом. 

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів