Порошенко виступить у Раді перед голосуванням за законопроект про Антикорупційний суд, - Вінник

За словами представника БПП, на засіданні фракції обговорювали, хто саме отримає змогу стати членом Громадської Ради міжнародних експертів відповідно до проекту закону

Народний депутат Іван Винник студії "112 Україна". 25.01.2017 112.ua

Президент України Петро Порошенко виступить у Верховній Раді перед голосуванням за законопроект № 7440 про Вищий антикорупційний суд. Про це сказав нардеп від БПП Іван Вінник в кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Зараз анонсовано, що президент планує виступити перед голосуванням за ним же внесений законопроект про антикорупційний суд, де він, по-перше, був ініціатором створення цієї судової гілки влади, по-друге, він провів немало часу у пошуках консультації", - сказав Вінник.

Нардеп додав, що президента також очікують на засіданні фракцї.

Новини за темою: Порядок денний ВРУ: Антикорупційний суд і призначення аудитора НАБУ

Іван Вінник сказав, що вчора в комітетах Верховної Ради обговорювали деякі дискусійні норми законопроекту про Антикорупційний суд.

"Наразі пропонується встановити якісь конкретні критерії доброчесності, моралі та етики. ... Саме тому в законі пропонується прописати, на предмет чого міжнародні експерти мають перевіряти кандидатів", - сказав Вінник.

Окрім того, за його словами, дискутували щодо того, хто зможе стати членом Громадської ради міжнародних експертів.

"Плюс мова ішла про кваліфікацію цих осіб. Напевне, ці експерти мають мати досвід у галузі судочинства, що стосуються боротьби з корупцією, чи винесення рішень по корупційних провадженнях у своїх країнах. Це не може бути якась пересічна особа, яка не має відповідної кваліфікації. Якщо такий підхід буде застосований, думаю, можна на нього погоджуватися", - додав народний депутат.

Новини за темою: Марі Йованович: Україна втратить мільярди, якщо не прийме відповідний вимогам МВФ закон про Антикорупційний суд

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 282 голосами народних депутатів.

У понеділок, 4 червня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку, якщо не буде створено Антикорупційного суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів