Порошенко виступає за якомога швидший розгляд законопроекту про податок на виведений капітал, - Ірина Луценко

Представник президента у парламенті висловила надію на компроміс між українським урядом та міжнародними партнерами України (ймовірно, йдеться про Міжнародний валютний фонд, - ред.)

Представник президента в парламенті Ірина Луценко на погоджувальній раді ВРУ. Верховная Рада

Президент України Петро Порошенко та фракція БПП виступають за запровадження податку на виведений капітал. Про це повідомила представник президента у парламенті Ірина Луценко під час погоджувальної ради ВР 16 жовтня, трансляцію вів офіційний канал "Рада".

"Фракція (БПП, - ред.) і президент України наполягають на підтримці закону про податок на виведений капітал, ми будемо наполягати на його найшвидшому розгляді в парламенті і досягненні компромісу уряду і нашій підтримці зовнішній для того, щоб цей законопроект було введено", - сказала Ірина Луценко.

За її словами, законопроект запровадить "податок на офшоризацію, податок на виведення українського капіталу за межі України".

Новини за темою: Навіщо Україні податок на виведений капітал і що він нам дасть

Нагадаємо, законопроект про податок на виведений капітал у липні поточного року зареєстрував у парламенті президент Петро Порошенко. На даний момент картка проекту не містить інформації про наявність висновку комітету з питань податкової та митної політики.

Раніше голова профільного комітету Ніна Южаніна висловлювала переконання, що законопроект спростить адміністрування податку та зменшить утиск платників податку перевірчими органами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів