Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо закону про нацбезпеку

Раніше РНБО запропонувала главі держави подати до Верховної Ради закон "Про національну безпеку України"

З відкритих джерел

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про внесення до Верховної Ради закону "Про національну безпеку України". Про це йдеться в указі президента №21 від 5 лютого, повідомляє прес-служба глави держави.

"Постановляю ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 17 січня 2018 року "Про проект закону України "Про національну безпеку України", – зазначено в документі.

Указ набуває чинності від дня його опублікування.

Цим указом Порошенко схвалив рішення РНБО від 17 січня 2017 року про проект відповідного закону.

За даними РНБО, цей законопроект розроблявся у тісній взаємодії з експертами НАТО, США і Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази у відповідність до стандартів держав – членів НАТО. За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, після ухвалення парламентом цей закон має стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони.

Глава Пентагону Джеймс Меттіс за підсумками зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком 2 лютого заявив, що очікує ухвалення Верховною Радою закону про нацбезпеку України, який дасть можливість провести реформи в українській оборонній сфері.

Полторак розраховує, що Рада зможе затвердити цю ініціативу вже в першому кварталі 2018 року.

Зазначимо, що фінансування державного оборонного замовлення в 2018 році збільшено на 37% і перевищило 21 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів