Порошенко вважає створення українсько-польської бригади першим результатом євроінтеграції України

Президенти України і Польщі проводять спільний брифінг

112.ua

Створення спільної українсько-польсько-литовської військової бригади є одним з перших результатів євроінтеграції України, вважає президент Петро Порошенко. Про це він сказав під час спільного брифінгу з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Києві, який транслював телеканал "112 Україна".

"Дуже приємно, що у нашому параді брала участь українсько-польсько-литовська бригада, це її перший такий вихід у світ, і мені цей вихід дуже сподобався, вони виглядали гідно. Більше того, можу сказати по секрету, що і наші інші партнери вже хочуть переймати досвід українсько-польсько-литовської бригади і впроваджувати це у себе. Ми повністю готові до цього. Тому що це, на мою думку, перші результати європейської та євроатлантичної інтеграції України. Результати нашої з вами співпраці у сфері оборони і безпеки, і ця співпраця є надзвичайно ефективною", - підкреслив президент України.

19 вересня 2014 р. у Варшаві підписано Угоду між Кабінетом міністрів України, урядом Литовської Республіки та урядом Республіки Польща про створення спільної військової частини.

Відзначимо, що в РФ стурбовані створенням спільної українсько-польсько-литовської бригади, угоду про створення якої в лютому минулого року ВР ратифікувала.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів