Президент України Петро Порошенко
пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко впевнений, що Європейський парламент проголосує за надання українцям безвізового режиму. Про це глава держави повідомив в ході Київського безпекового форуму. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Дуже потужний голос в підтримку України в Європейському парламенті, і я впевнений, що він також через 55 хвилин буде почутий. Це історичне голосування не тільки для України. Я впевнений, що це історичне голосування для об'єднаної Європи", – сказав Порошенко.

На думку глави держави, "Україні потрібен свій план Маршалла, такий же план, який допомагав відновити Європу після попелу після Другої світової війни".

"Що нам потрібно для нашої стратегії? Об'єднане і рішуче трансатлантичне співробітництво, яке потрібно не тільки нам, але і всьому вільному світу. Потужне західне суспільство, ніяких компромісів по відношенню до російської агресії", – пояснив президент.

Новини за темою: Прем'єри країн Балтії підтримують цілісність України, її євроінтеграцію і безвізовий режим, - Гройсман

Порошенко сказав, що Україна – частина загальної Європи.

"Сподіваюся, що європейські партнери підтримають Україну - це наша найкраща стратегія", – зазначив гарант.

Порошенко додав: "Я, стоячи перед вами, хочу сказати, що реформи будуть тривати і ми будемо розвивати наші державні інститути і будемо посилювати українське громадянське суспільство і створювати необхідні передумови для економічного зростання".

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент має намір розглянути надання Україні безвізового режиму. Відповідна ініціатива вказана в порядку денному Європарламенту.

Блок голосування заплановано на 12:00-14:00 (13:00-15:00 по Києву). Виступати з питання візової лібералізації для України буде доповідач Європейського парламенту з питань безвізового режиму Марія Габріель.

Новини за темою: Депутат від Німеччини в Європарламенті: Україна заслужила безвіз