Порошенко вітає нові санкції США проти російських олігархів

Раніше США ввели санкції проти низки російських олігархів

Президент України Петро Порошенко вітає розширення санкцій США проти російських олігархів і компаній. Про це йдеться в повідомленні Порошенка на сторінці Facebook.

"Гідна відповідь агресору через його олігархів і кремлівське оточення за агресію проти України, втручання у внутрішні справи незалежних держав та неповагу до міжнародного права. Вільний світ і надалі зміцнює свою коаліцію проти Москви, за чіткого лідерства Вашингтона та на засадах потужної трансатлантичної єдності та спільних цінностей", – йдеться у повідомленні.

Порошенко додав, що найближчим часом очікує від Ради національної безпеки й оборони України "комплексних пропозицій щодо синхронізації українського та американського санкційних режимів".

Український президент також сподівається, що ЄС аналогічним чином посилить свої обмежувальні заходи проти кремлівської верхівки.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти низки російських олігархів і компаній. Нові санкції стосуються можливого втручання Москви у президентські вибори США в 2016 році.

У санкційний список потрапили російські бізнесмени і підприємці, чий статок перевищує 1 млрд доларів. Зокрема введено нові санкції проти бізнесменів Олега Дерипаски, Ігоря Ротенберга, Сулеймана Керімова і Кирила Шамалова. Також у списку санкцій опинилися голова російського "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і голова "Роскомнагляду" Олександр Жаров.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...