Порошенко вітає нові санкції США проти російських олігархів

Раніше США ввели санкції проти низки російських олігархів

Петро Порошенко Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко вітає розширення санкцій США проти російських олігархів і компаній. Про це йдеться в повідомленні Порошенка на сторінці Facebook.

"Гідна відповідь агресору через його олігархів і кремлівське оточення за агресію проти України, втручання у внутрішні справи незалежних держав та неповагу до міжнародного права. Вільний світ і надалі зміцнює свою коаліцію проти Москви, за чіткого лідерства Вашингтона та на засадах потужної трансатлантичної єдності та спільних цінностей", – йдеться у повідомленні.

Порошенко додав, що найближчим часом очікує від Ради національної безпеки й оборони України "комплексних пропозицій щодо синхронізації українського та американського санкційних режимів".

Український президент також сподівається, що ЄС аналогічним чином посилить свої обмежувальні заходи проти кремлівської верхівки.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти низки російських олігархів і компаній. Нові санкції стосуються можливого втручання Москви у президентські вибори США в 2016 році.

У санкційний список потрапили російські бізнесмени і підприємці, чий статок перевищує 1 млрд доларів. Зокрема введено нові санкції проти бізнесменів Олега Дерипаски, Ігоря Ротенберга, Сулеймана Керімова і Кирила Шамалова. Також у списку санкцій опинилися голова російського "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і голова "Роскомнагляду" Олександр Жаров.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів