Порошенко вітає нові санкції США проти Росії

Порошенко заявив, що кожний протиправний акт Кремля дістане рішучу і тверду відповідь по обидві сторони Атлантики

Петро Порошенко Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко вітає нові санкції США щодо Росії. Про це йдеться на сторінці Порошенка у Facebook.

"Кожен протиправний і нелегітимний акт Кремля, чи то в Криму, чи то на Донбасі чи в Солсбері, буде й надалі отримувати нашу солідарну, рішучу і тверду відповідь по обидва боки Атлантики", – зазначив Порошенко.

Порошенко додав, що втручання у внутрішні справи суверенних держав, включаючи виборчі процеси, стало для Москви вже рутинною справою.

"Україна сповна відчула на собі цю російську манію. Піднімаючи ставки порожніх надій на свою безкарність, Москва переходить від замаскованих кібернападів до організації виборчих фарсів в окупованому українському Криму", – підсумував Порошенко.

Нагадаємо, 15 березня Сполучені Штати Америки розширили санкції проти РФ. Відзначається, що розширено санкції стосовно 14 приватних осіб і компанії "Агентство інтернет-досліджень". Крім того, санкції уточнили стосовно п'ятьох осіб і чотирьох компаній.

Санкції було введено США та їхніми союзниками по НАТО, а також низкою інших країн щодо Російської Федерації після незаконної анексії цією країною українського Криму і втручання у військові дії на сході України.

У січні США розширили санкції стосовно РФ за агресію проти України.

Євросоюз офіційно продовжив на півроку обмежувальні заходи щодо 150 громадян і 38 компаній РФ до 15 вересня 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів