Порошенко: Україна розширюватиме співпрацю з ЄС

Для вступу до ЄС та НАТО Україна має відповідати певним критеріям, вважає президент

Петро Порошенко проводить зустріч з представниками українського та іноземного бізнесу Twitter Svaytoslav Tsegolko

Україна має намір поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та надалі – набуття членства в ЄС. Про це президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу в Києві, передає прес-центр глави держави.

"Ми будемо розширювати нашу співпрацю з Євросоюзом. Я вірю в те, що ми можемо увійти до шенгенського cоюзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до митного європейського союзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до єдиного енергетичного союзу. Вірю, що Україна буде членом єдиного авіаційного простору", – сказав Порошенко.

"Це кроки, перед тим як буде відкрито для нас членство в ЄС, членство в НАТО. Але для цього ми маємо з вами спільно, наполегливо й ефективно попрацювати, для того щоб відповідати критеріям", – додав він.

Одним із прикладів продовження поглиблення співробітництва України з ЄС президент назвав підтримку його ініціативи щодо скасування плати за роумінг для українських громадян у країнах Євросоюзу. "Ініціативу, яку я висунув рівно рік тому щодо роумінгу для українських громадян в ЄС, два дні тому було підтримано Європейським парламентом, і вона уже увійшла до проектів документів на саміт "Східного партнерства", який цієї осені відбудеться в Брюсселі", – підкреслив глава держави.

Новини за темою: Віце-президент ЄК Шефчович 15 вересня проведе в Києві переговори з керівництвом України

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...