Порошенко: Україна подасть заявку на проведення "Ігор нескорених"

За його словами, подати заявку на наступний рік Україна вже не встигне, але в майбутньому це буде можливо

Президент України Петро Порошенко Адміністрація Президента України

Протягом найближчих років Україна висуне Київ кандидатом на проведення змагань "Ігри нескорених". Про це перебуваючи з візитом в Торонто, де в цьому році проходять Ігри, заявив президент України Петро Порошенко.

"Я твердо переконаний, що найближчим часом нам вдасться провести ці фантастичні змагання в місті Києві, адже він для цього всі можливості", - сказав Порошенко.

Новини за темою: "Ігри нескорених": Хто і в яких видах спорту представить Україну на міжнародних змаганнях

За його словами, подати заявку на наступний рік Україна вже не встигне, але в майбутньому це буде можливо.

"Упевнений, що найближчим часом" Ігри нескорених "будуть у Києві, і я запрошую прем'єр-міністра Трюдо бути разом з нами і супроводжувати їх", - зазначив Президент.

Він додав, що під час спілкування з Джастіном Трюдо, вони обидва висловили "величезне захоплення силою тіла і духу наших учасників Invictus, які сьогодні вперше беруть участь у цих змаганнях".

Новини за темою: Порошенко відвідав тренування українських учасників "Ігор нескорених", – відео

Нагадаємо, Invictus Games - міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців і ветеранів, які отримали травми, поранення або захворювання під час чи внаслідок виконання службового боргу, засновані британським принцом Гаррі. Перші Ігри відбулися в 2014 році в Лондоні. У 2016 році Ігри Нескорених пройшли в Орландо (США), а в 2017 році військові спортсмени зустрічаються в Торонто. Турнір пройде з 24 по 30 вересня, участь у ньому візьмуть понад 550 поранених бійців з 17 країн змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах. В цьому році вперше на змаганнях буде представлена і збірна України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів