Порошенко у Вашингтоні зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі

Далі очікуються переговори в Білому домі

Президент України Петро Порошенко з міністром енергетики США Ріком Перрі, 20.06.2017 р. Twitter Святослава Цеголко

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту у Вашингтон зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі. Про це повідомляє прес-секретар глави української держави Святослав Цеголко в Twitter.

"Президент почав день у Вашингтоні із зустрічі з міністром енергетики США. Далі - переговори в Білому домі", - зазначив він.


Пізніше деталі зустрічі повідомили в прес-службі глави держави.

Відзначається, що Порошенко висловив вдячність американській стороні за значну практичну допомогу в зміцненні енергетичної безпеки України і відзначив зацікавленість у більш широкому залученні в Україну сучасних американських технологій і передового досвіду у сфері енергетики.

"Глава держави відзначив значний потенціал для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною та США в енергетичній сфері і привітав активний інтерес до України з боку американських енергетичних компаній. В ході зустрічі були обговорені питання реалізації спільних проектів в атомній енергетиці, галузі видобутку енергоносіїв в Україні, а також можливості поставки альтернативних видів палива, зокрема скрапленого газу з США. Також була порушена тематика зміцнення європейської енергетичної безпеки, зокрема в контексті можливостей модернізації і розвитку транзитних потужностей України та реалізації нових європейських транспортно-енергетичних проектів", - йдеться в повідомленні.

Американський міністр зазначив потенціал України і порівняв її значення для Європи зі штатом Техас США.

Крім того, сторони підтвердили спільну позицію щодо загрози проекту "Північний потік-2" для енергетичної безпеки як України, так і Європи. Крім цього, Рік Перрі прийняв запрошення президента Петра Порошенка відвідати Україну найближчим часом.

Зауважимо, сьогодні вранці Порошенко також зустрівся з віце-президентом США Майком Пенсом. Порошенко вже заявив, що це дуже "потужний" візит.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів