Порошенко тиждень перебував в Євросоюзі з приватною поїздкою

Проте в АП не прокоментували мета поїздки

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко тиждень перебував на території Європейського союзу у приватній поїздці. Про це повідомили в Адміністрації президента, передає "Українська правда". 

"З 29 липня по 5 серпня 2018 року президент Петро Порошенко з приватною поїздкою перебував в Євросоюзі для проведення ряду зустрічей", - сказали в Адміністрації президента.

В АП також додали, що президент оплатив поїздку з власного рахунку. 

"Слідуючи 1 частини 25 ЗУ "Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення "жодної копійки з державного бюджету на цю поїздку витрачено не було, а всі витрати оплачені з власного рахунку Петра Порошенка", - зазначили в АП.

Крім того, в прес-службі підкреслили, що повідомлення про перебування президента в Іспанії або про зустрічі з відомими українцями не відповідають дійсності.

Проте в АП не прокоментували мета поїздки і куди саме Порошенко їздив. Зараз, 6 серпня, Порошенко перебуває в Україні. 

Нагадаємо, раніше журналісти опублікували розслідування, згідно з яким стало відомо про приватну поїздку президента з родиною на Мальдіви у січні цього року. Згідно з інформацією, на неї Порошенко витратив близько 500 тисяч доларів, а летів за кордон президент нібито під чужим ім'ям. Пізніше в прес-службі глави держави факт його закордонної відпустки підтвердили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів