Порошенко: Туреччина не залишиться осторонь питань повзучої агресії РФ в Азовському морі

Сьогодні глава держави провів закриту зустріч з президентом Туреччини Ердоганом

Администрация Президента

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Туреччина не залишиться осторонь питань повзучої агресії РФ в Азовському морі. Про це глава держави заявив під час спільного брифінгу з лідером Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, який транслював телеканал "112 Україна".

"Туреччина не залишиться осторонь питань повзучої агресії в Азовському морі. Ми домовилися про координацію наших дій в проблемі порушення окупаційними властями Криму прав людини на території автономії, і ми підтвердили налаштованість працювати разом над вирішенням цих питань як на двосторонньому рівні, так і на багатосторонньому – у форматі міжнародних організацій, зокрема ООН", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Росія розмістила в Азовському морі 120 суден, - ДПСУ

Він також запропонував лідерові Туреччини Ердогану "активізувати діалог в частині підтримки рішення про розміщення миротворців у відповідності з мандатом Ради Безпеки ООН".

"Ми довіряємо Туреччині і будемо щасливі, якщо Туреччина візьме участь у встановленні миру на Донбасі через розміщення своєї миротворчої місії у складі ООН", - додав глава держави.

Новини за темою: Російська агресія в Азовському морі порушує суверенітет України, - США в ООН

Як повідомлялося раніше, сьогодні президент України Петро Порошенко і його турецький колега Реджеп Таїп Ердоган провели закриту зустріч, а опісля неї відбулося VII засідання Ради стратегічного співробітництва високого рівня Туреччина - Україна під керівництвом лідерів обох держав.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів