Порошенко сподівається на сприяння Іспанії у звільненні українських заручників та політв'язнів

Порошенко високо оцінив підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності України

Петро Порошенко і Філіп VI в Іспанії адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Іспанії зустрівся з королем Філіпом VI і висловив надію на сприяння іспанської сторони у звільненні українських заручників та політв'язнів в Росії. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. 

"Петро Порошенко ознайомив Короля Іспанії з розвитком ситуації в тимчасово окупованих Донбасі та Криму. Глава Української держави висловив сподівання на сприяння іспанської сторони у звільненні українських заручників та політичних в'язнів, які незаконно утримуються в Росії", - йдеться у повідомленні. 

Під час зустрічі співрозмовники зазначили, що за понад 25-ть років з моменту встановлення дипломатичних відносин між лержавами основними принципами, що характеризували двосторонню взаємодію, були дружба та взаємна повага.

Порошенко високо оцінив підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності України. У свою чергу король Філіпп VI відзначив чітку позицію України в підтримку єдності Іспанії.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув до Іспанії 2 червня з офіційним візитом і пробув в країні до 4 червня. Там глава держави провів низку зустрічей з керівництвом Мадрида, а також українською громадою. 

Новини за темою: Порошенко: Україна та Іспанія домовилися про започаткування роботи міжпарламентських груп

Новини за темою: Україна та Іспанія прискорюють підписання угоди про уникнення подвійного оподаткування, - Порошенко

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів