Порошенко розраховує, що Рада наступного тижня проголосує за судову реформу

"Ми не збираємося миритися з несправедливим судочинством", - наголосив президент

Петро Порошенко проводить зустріч з представниками українського та іноземного бізнесу Twitter Svaytoslav Tsegolko

Президент України Петро Порошенко розраховує, що український парламент наступного тижня завершить судову реформу. Про це він заявив під час зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу, повідомляє у Twitter його прес-секретар Святослав Цеголко.

"Чекаю, що наступного тижня ВР завершить судову реформу. Ми не збираємося миритися з несправедливим судочинством, в тому числі для бізнесу", – заявив глава держави.


Нагадаємо, на пленарному засіданні 7 вересня депутати Верховної Ради України розглянули тільки одну десяту частину поправок до судової реформи, а саме до законопроекту №6232 "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів".

"Безпрецедентна кількість правок... Ми маємо право, згідно з регламентом, продовжити розгляд на наступному засіданні. Ми не можемо розпочати інше питання, поки не закінчили розгляд", - зазначив голова парламенту Андрій Парубій.

Як повідомлялося раніше, Рада 20 червня ухвалила в першому читанні запропоновані президентом зміни до процесуальних кодексів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...