Порошенко розповів, чого не вдалося зробити протягом президентської каденції

За його словами, громадяни поки що не відчули покращення якості життя

Виступ Президента України у Верховній Раді Офіційне інтернет-представництво Президента України

Не вдалося завершити війну, боротьба з корупцією не дала очікуваних результатів, українці поки що не відчули покращення якості життя - про це розповів президент України Петро Порошенко під час щорічного послання до Верховної Ради. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Хотів би відверто наголосити на тому, що більшість суспільства об’єктивно незадоволена: не вдалось завершити війну і відновити територіальну цілісність України. Унаслідок агресії втрачено 20% промислового потенціалу країни. Це звісно, спровокувало ефект доміно для всієї економіки - разом з агресивним закриттям Росією свого ринку для українських товарів спричинило глибоку соціальну кризу. Ми вистояли і відновили зростання. Однак більшість українців поки що не відчули покращення добробуту", - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що рівень життя відновлюється повільно і нерівномірно – у регіонах і соціальних та вікових групах, а особливо незахищеними залишаються пенсіонери.

Новини за темою: Президентом України має стати антикризовий менеджер

"Ми створили з вами антикорупційну інфраструктуру, в деякі нові органи вклали чималі фінансові ресурси платників податків України, але поки що коефіцієнт їх корисної дії мене як президента не задовольняє. І суспільство розчаровано динамікою антикорупційної боротьби, претензії людей є виправданими", - зазначив голова держави.

Він звернув увагу на серйозні масштаби еміграції з України.

"На жаль, влада допустила прорахунків і в кадровій політиці, а сміливі експерименти в цій галузі виявились неефективними. Темпи реформ зовсім не такі, як та швидкість, яку ми проектували на старті. Проблеми виявилися глибшими, спротив – сильнішим, рішення – складнішими", - зазначив президент.

Новини за темою: Порошенко втрачає, але чому опозиція не примножує? Про що свідчать передвиборні рейтинги

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів