Порошенко: Росія збирається активно втручатися у виборчу кампанію в Україні

Глава держави підкреслив, що сподівається на ефективну роботу нових членів ЦВК

Петро Порошенко Открытый источник

Президент Петро Порошенко заявив, що Росія буде активно втручатися у виборчий процес в Україні, використовуючи різні засоби, починаючи від дезінформації і закінчуючи кібератаками. Про це він заявив під час зустрічі з членами нового складу ЦВК, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Ми вже зараз бачимо, і з точки зору інформації наших спеціальних органів, і з точки зору інформації наших партнерів, що Росія збирається активно втручатися у виборчу кампанію - через системи дезінформації, через системи фальсифікації виборчого процесу, та через системи хакерських кібератак, щоб зірвати вибори", - заявив президент.

Новини за темою: Викладачі, чиновники, нардепи і навіть силовики: Що відомо про нових членів ЦВК

Він зазначив, що сподівається на ефективну роботу членів ЦВК та ефективні засоби протидії планам Росії з метою захисту вибору українського народу.

"Ще одна важлива позиція - протидія підкупу виборців. Сьогодні в цій технології, яка також є однією з форм втручання у вибори за гроші, які йдуть з Росії, я сподіваюся, як на рішучі дії ЦВК, так і на необхідність внесення змін у законодавство, які істотно ускладнюють цей процес", - заявив глава держави і додав, що відповідні проекти законодавчих пропозицій готові до розгляду на Національній раді реформ.

Як повідомлялося, вибори президента України мають відбутися навесні 2019 року, а восени того ж року українцям доведеться обирати новий склад парламенту. Докладніше - у нашій Пояснювальній записці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів