Порошенко прийняв вірчі грамоти послів Люксембургу, Киргизстану і Марокко

Крім того, Порошенко запропонував марокканській стороні скасувати візові вимоги для українських туристів

Петро Порошенко і Фауз Ель Ашабі адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти посла Люксембургу в Україні Жерара Леона П'єра Філіпса, посла Киргизстану Жусупбека Шаріповича Шаріпова, а також посла Марокко Фауз Ель Ашабі. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. 

Порошенко висловив подяку послу Люксембургу за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, дотримання обмежувальних заходів ЄС проти Росії, а також співробітництво в межах міжнародних організацій. 

"Відзначивши перспективи розвитку взаємовигідних відносин між Україною та Люксембургом, співрозмовники погодилися з необхідністю докласти спільних зусиль з метою посилення позитивної динаміки політичного діалогу, а також активізації взаємодії у торговельно-економічній та інвестиційній сферах", - пише прес-служба. 

Під час зустрічі з послом Киргизстану президент України висловився за посилення динаміки українсько-киргизького діалогу в різних сферах.

"Наголошено на важливості інтенсифікації торговельно-економічної співпраці із задіянням потенціалу вже наявних механізмів взаємовигідного партнерства - Спільної міжурядової українсько-киргизької комісії зі співробітництва, а також двосторонніх бізнес-форумів", - пояснили в Адміністрації президента. 

А при розмові з послом Марокко Порошенко висловив надію на активізацію політичного діалогу з метою розвитку двостороннього співробітництва.

"Було відзначено зацікавленість в активізації торговельно-економічної співпраці з Марокко та можливості використання значного промислового та науково-технічного потенціалу України для реалізації спільних проектів", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, Порошенко запропонував марокканській стороні скасувати візові вимоги для українських туристів. 

Новини за темою: Порошенко прийняв вірчі грамоти в послів Гватемали, Чилі та Мавританії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів