Порошенко: Прийнята реформа освіти дає ключ до майбутнього України

Він також зазначив, що "нова українська школа відкриває свої двері для нового покоління українців"

Президент України Петро Порошенко. Архівне фото Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко вважає, що ухвалена сьогодні, 5 вересня, реформа освіти дає потужний поштовх і для інших реформ, які сьогодні проводить Україна. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Радий, що нам це вдалося. Адже реформа освіти - це потужний поштовх і для інших реформ, які сьогодні здійснює Україна", - написав він.

За словами президента, ухвалення нової редакції закону "Про освіту" дає ключ до майбутнього України.

"Освіта - це ключ до майбутнього України. Прийняття нової редакції закону "Про освіту" дає нам цей ключ. Спасибі всім, хто працював над законом, зокрема Нацраді реформ, і депутатам, які його підтримали", - пише Порошенко.

Він також зазначив, що "нова українська школа відкриває свої двері для нового покоління українців - компетентних, патріотичних, відкритих до світу".

Нагадаємо, що у вівторок, 5 серпня, Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3491-п "Про освіту". "За" проголосували 255 народних депутатів.

Так, згідно з документом, вводиться 12-річне навчання для школярів, а також передбачається підвищення зарплати вчителям.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів