Порошенко просить Раду негайно розглянути законопроект про Антикорупційний суд

Президент сподівається на те, що парламент продемонструє свій реформаторський потенціал

Президент України Петро Порошенко просить Верховну Раду якомога швидше розпочати розгляд внесеного ним законопроекту "Про Антикорупційний суд". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Попереду - місяці відповідальних рішень. Але що просив би народних депутатів зробити негайно, так це у строгій відповідності з усіма регламентними процедурами розпочати розгляд внесеного мною законопроекту "Про Антикорупційний суд", - наголосив президент.

Окрім цього, він розраховує на підтримку парламентом його ініціативи щодо скасування електронного декларування для громадських активістів

Нагадаємо, 23 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про Антикорупційний суд. Раніше ми писали про те, що передбачає цей документ і за що його критикують.

Водночас Міжнародний валютний фонд повідомив українську владу про те, що ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд в його нинішній редакції є порушенням Києвом своїх зобов'язань перед МВФ і суперечить рекомендаціям Венеційської комісії.

Водночас в Адміністрації президента заявили, що законопроект повністю відповідає Конституції України та рекомендаціям Венеційської комісії. Пізніше Світовий банк закликав внести зміни до цього законопроекту. СБ виділив сім зауважень до документа. Деякі з них повторюють вимоги МВФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...