Порошенко просить Раду негайно розглянути законопроект про Антикорупційний суд

Президент сподівається на те, що парламент продемонструє свій реформаторський потенціал

З відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко просить Верховну Раду якомога швидше розпочати розгляд внесеного ним законопроекту "Про Антикорупційний суд". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Попереду - місяці відповідальних рішень. Але що просив би народних депутатів зробити негайно, так це у строгій відповідності з усіма регламентними процедурами розпочати розгляд внесеного мною законопроекту "Про Антикорупційний суд", - наголосив президент.

Окрім цього, він розраховує на підтримку парламентом його ініціативи щодо скасування електронного декларування для громадських активістів

Нагадаємо, 23 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про Антикорупційний суд. Раніше ми писали про те, що передбачає цей документ і за що його критикують.

Водночас Міжнародний валютний фонд повідомив українську владу про те, що ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд в його нинішній редакції є порушенням Києвом своїх зобов'язань перед МВФ і суперечить рекомендаціям Венеційської комісії.

Водночас в Адміністрації президента заявили, що законопроект повністю відповідає Конституції України та рекомендаціям Венеційської комісії. Пізніше Світовий банк закликав внести зміни до цього законопроекту. СБ виділив сім зауважень до документа. Деякі з них повторюють вимоги МВФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів