Порошенко про створення Вищого антикорупційного суду до кінця року: Це реально

За словами президента, критерії для відбору суддів будуть жорсткими

Петро Порошенко Адміністрація Президента України

Президент Петро Порошенко вважає цілком реальним створення Вищого антикорупційного суду до кінця року. Про це він заявив 8 червня під час зустрічі зі студентами Національного університету ім. Т. Шевченка, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Багато хто ставить під сумнів, що нам вдасться його (Антикорупційний суд, – ред.) створити цього року, до кінця поточного року. Але я вважаю, що це реально. Я вважаю, що це є надзвичайно важлива складова реформ", - сказав він.

Президент вважає, що було витрачено багато часу на дискусії, тож зараз настав час формувати цю інституцію.

"Впевнений у тому, що як тільки буде подано мені (закон, – ред.), а це має бути зроблено найближчим часом, мною підписано, будуть прийняті ВР ще два законопроекти, які забезпечують функціонування, в тому числі процесуально зазначеного суду", – зазначив він.

Глава держави прогнозує, що критерії для відбору суддів будуть жорсткими, але зрештою буде знайдено гідних кандидатів.

"Думаю, що їх буде декілька сотень, чим більше, тим краще. Але вони повинні мати довіру народу і високий професіоналізм", – підкреслив він.

"Для того, щоб почати, я впевнений, що Вища кваліфікаційна комісія і ВРП запустять суд, як тільки буде сформовано 35 осіб", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України проголосувала за закон про створення Вищого антикорупційного суду. Рішення підтримали 315 депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів