Порошенко подякував президенту Венеціанської комісії за позицію по Антикорупційному суду

Букіккіо закликав усіх причетних забезпечити швидке формування суду і надати йому відповідні засоби для функціонування.

Петро Порошенко і Джанні Букіккіо Facebook Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко подякував президенту Венеціанської комісії Джанні Букіккіо за позицію по Антикорупційному суду в Україні.

"Спасибі голові Венеціанської комісії, щирому другові України Джанні Букіккіо за чесну позицію по Антикорупційному суду в Україні. Прийнятий закон – це наше спільне надбання і наша спільна історія", – написав Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

Раніше в цей день президент Венеціанської комісії Букіккіо назвав ухвалення українським парламентом закону "Про Вищий антикорупційний суд" свідченням того, що Україна має намір продовжувати шлях реформ і європейської інтеграції.

"З великим задоволенням – і я б навіть сказав з великою радістю – я дізнався про сьогоднішнє рішення Верховної Ради про прийняття закону про Вищий антикорупційний суд. Згідно з повідомленнями, прийнятий закон відповідає рекомендації Венеціанської комісії", - йдеться в заяві Букіккіо, оприлюдненій в четвер на сайті комісії.

Він також закликав усіх причетних забезпечити швидке формування суду і надати йому відповідні засоби для функціонування.

Перед цим Верховна Рада схвалила в другому читанні і в цілому президентський законопроект (№7440) про Вищий антикорупційний суд.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів