Порошенко: "Північний потік - 2" - це "троянський кінь" Кремля проти енергетичної і геополітичної безпеки ЄС

Глава української держави настійно закликає європейських партнерів не піддаватися на хитрощі Москви

Президент України Петро Порошенко закликає європейських партнерів відстоювати власну енергетичну безпеку і не йти на поводу Кремля у питанні будівництва газопроводу "Північний потік - 2". Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці глави держави в Facebook.

"Північний потік - 2" - це "троянський кінь" Кремля проти європейської енергетичної і, врешті-решт, геополітичної безпеки... Закликаю наших європейських партнерів якомога швидше позбутися від оманливих і згубних кремлівських чар і твердо відстоювати власну енергетичну безпеку", - зазначив Порошенко.

За словами президента, "чітким і недвозначним сигналом" щодо справжніх мотивів будівництва "Північного потоку - 2" і його потенційних катастрофічних наслідків для Європейського Союзу є відмова "Газпрому" від реалізації цього проекту в рамках Третього енергетичного пакету ЄС і свідоме невиконання рішень Стокгольмського арбітражу в газових суперечках з Україною.

Зазначимо, раніше про сумні наслідки підтримки європейськими державами будівництва "Північного потоку - 2" застеріг колег прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. У зверненні до Європарламенту він зазначив, що будівництво цього газопроводу є політичним проектом і посилить залежність Євросоюзу від Росії.

Тим не менш, в німецькому Любміні, в Грайфсвальдській затоці, почалася укладка перших труб газопроводу "Північний потік - 2".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...