Порошенко: Підрозділи ЗСУ потребують міжнародно-правової підтримки

Вона необхідна у тому числі для забезпечення захисту українських військовослужбовців

Адміністрація Президента України

Підрозділам ЗСУ має бути надана міжнародно-правова підтримка для забезпечення захисту військовослужбовців. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час наради щодо посилення обороноздатності країни, передає "112 Україна".

"Я прошу, щоб підрозділам ЗСУ була надана необхідна міжнародно-правова допомога для того, щоб вони у своїх діях у повній мірі застосовували міжнародні договори і конвенції, учасниками яких є Україна для забезпечення захисту, в тому числі українських військовослужбовців", - заявив президент.

Нагадаємо, через Азовську кризу Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу ввести воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Він поширився на Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Чернігівську, Харківську та Херсонську області. І там внаслідок цього вже відбулися перші зміни.

Президент України запевнив, що ВС не спричинить обмеження прав населення, а також не вплине на терміни проведення виборів глави держави. Саме для цього Рада вже ухвалила рішення призначити їх на 31 березня 2019 року. Дія воєнного стану має закінчитися 26 грудня, і президент вже запевнив, що продовжувати його не має наміру.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів