Порошенко підписав закони про скасування податків у зв'язку з проведенням у Києві фінальних матчів ЛЧ

Йдеться про зміни до Податкового та Митного кодексу України

З відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Податкового і Митного кодексу про тимчасове скасування ряду платежів у зв'язку із проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Закон № 2374-VIII передбачає зміни до Податкового кодексу, а закон № 2375-VIII - до Митного кодексу.

"Реалізація законів дозволить створити умови для належної організації та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, що в свою чергу, забезпечить дотримання взятих зобов’язань щодо підтримки вказаних заходів та сприятиме створенню позитивного іміджу держави", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: На Хрещатику на час фіналу Ліги чемпіонів відкриють фан-зону

Зміни до Податкового кодексу передбачають, що тимчасово звільнять від податку на доходи фізичних осіб та військового збору доходи, отримані представниками або посадовцями асоціацій - членами УЄФА; членами делегацій - в тому числі команд-учасників фінальних матчів; акредитованими УЄФА фізичними особами - зокрема ЗМІ; спонсорами - крім резидентів України.

Звільняється від податку на прибуток дохід, отриманий до 26 травня 2018 року включно УЄФА та його пов'язаними особами від передачі та використання комерційних прав, що стосуються проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та матчів Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

Новини за темою: У Києві правоохоронці підвищать рівень антитерористичних заходів під час фіналу Ліги чемпіонів

Зміни до Митного кодексу дозволять тимчасово звільнити від оподаткування ввізним митом товари (крім підакцизних), що ввезуть до України УЄФА, уповноважені ними особи, футбольні клуби/команди тощо. Йдеться про товари, необхідні для забезпечення організації та проведення матчів, продаж яких заборонено.

Закон зобов'язує пропустити через митний кордон транспорт для забезпечення проведення заходів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Митний контроль та оформлення мають провести за місцем проведення фінальних заходів спортивних змагань.

Новини за темою: НСК "Олімпійський" закрився на два місяці через підготовку та проведення фіналу Ліги чемпіонів

Раніше Верховна Рада ухвалила три законопроекти, якими тимчасово обмежила сплату низки податків у зв'язку з проведенням матчів Ліги чемпіонів УЄФА у Києві.

Нагадаємо, нещодавно президент України Петро Порошенко підписав ще один законопроект, спрямований на виконання Україною зобов'язань перед УЄФА у зв'язку із проведенням в Києві фінальних матчів Ліги чемпіонів.

Як відомо, 15 вересня 2016 року на конгресі УЄФА в Афінах було ухвалено рішення, що фінальний матч футбольного турніру Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 відбудеться на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві.

Фінал Ліги чемпіонів 2018 року відбудеться 26 травня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів