Порошенко підписав закон про захист прав дітей-сиріт

Закон спрямовано на захист особистих прав і майнових інтересів дітей

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа". Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Закон спрямовано на захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, документ запроваджує грошову компенсацію таким дітям для одержання житла і відповідні субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату цих компенсацій.

Кабінету міністрів доручено передбачати в держбюджеті витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання (житлових будівель для осіб з інвалідністю, де є необхідні умови), житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла. Також уряд має зайнятися питаннями проектів і вимог для будівництва, підвищення розміру соціальної допомоги дітям.

Крім цього, закон впроваджує програми підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та сертифікації діяльності співробітників служб у справах дітей.

Нагадаємо, що раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що в Україні за 7 років скоротилася кількість сиріт в інтернаті в 5 разів, але це не вплинуло на загальну кількість вихованців в інтернатних установах. За його словами, 100 тис. дітей виховуються в інтернатах, і тільки 8% з них - сироти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів