Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Молдовою щодо контролю на кордоні між державами

Голова української держави поставив підпис під документом під час зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом

Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Молдовою стосовно контролю на кордоні між державами в присутності прем'єр-міністра республіки Павлом Філіпом president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Молдовою стосовно контролю на кордоні між державами в присутності прем'єр-міністра республіки Павла Філіпа. Про це повідомляє прес-служба українського голови держави.

Під час зустрічі Петро Порошенко та Павло Філіп обговорили актуальні питання двосторонніх стосунків. Зокрема, сторони позитивно оцінили зростання товарообігу між країнами - він збільшився на 13% за підсумками 2017 року.

Сторони висловилися за максимально швидке завершення переговорів щодо укладання міжурядової угоди про функціонування Дністровського комплексного гідровузла.

Окрему увагу приділили певним аспектам придністровського врегулювання.

Президент України подякував молдовській стороні за допомогу в оздоровленні на території Молдови українських дітей з Донбасу.

Порошенко та Філіп домовилися про посилення координації позицій в рамках Східного партнерства з метою прискорення процесу інтеграції до ЄС.

Нагадаємо, на початку березня Верховна Рада України ратифікувала угоду з Молдовою про спільний контроль осіб, транспорту і товарів на кордоні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів