Порошенко підписав закон про держпідтримку бійців АТО та їхніх дітей для здобуття освіти

Закон набуває чинності з 1 січня 2019 року

пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 2300-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти". Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Закон забезпечує єдині принципи надання учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та дітям державної цільової підтримки для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Зокрема, допомогу будуть надавати особам, які брали безпосередню участь в Антитерористичній операції, у тому числі у складі добровольчих формувань, які в подальшому було включено до складу Збройних сил України та інших утворених військових формувань і правоохоронних органів, учасникам бойових дій на території інших країн.

Згідно з текстом документа, допомога буде надаватися у вигляді повної або часткової оплати навчання, пільгових дострокових кредитів для здобуття освіти, соціальної стипендії, безкоштовного забезпечення підручниками, безкоштовного доступу до мережі Інтернет, систем баз даних у державних і комунальних навчальних закладах, безкоштовного проживання в гуртожитку тощо.

Відповідні зміни внесено до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту", "Про професійно-технічну освіту", "Про охорону дитинства", "Про вищу освіту".

Закон набуває чинності з 1 січня 2019 року.

Новини за темою: В Україні набув чинності закон про компенсацію витрат за аренду житла всім військовослужбовцям-контрактникам

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів