Президент України Петро Порошенко
Адміністрація Президента України

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення 21-ї річниці Конституції України", повідомляє прес-служба глави держави.

Так, президент доручив Кабінету міністрів розробити і затвердити відповідний план заходів та забезпечити його виконання.

"Указ містить завдання центральним і місцевим органам виконавчої влади щодо організації святкових заходів. Зокрема, уряду доручено передбачити проведення тематичних урочистих, інформаційно-освітніх заходів, вшанування автора першої української Конституції гетьмана Пилипа Орлика та видатних діячів української держави", - зазначено в повідомленні.

Новини за темою: Порошенко схвалив закони про держпідтримку кінематографії та створення Українського культурного фонду

Уряду також доручено забезпечити широке висвітлення в ЗМІ заходів щодо відзначення 21-ї річниці Конституції України, трансляцію тематичних теле- і радіопередач. Президент також доручив Міністерству закордонних справ України організувати проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з участю української громадськості за кордоном з нагоди 21-ї річниці Конституції України, зазначають у прес-службі.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як відомо, Конституцію України було ухвалено Верховною Радою 28 червня 1996 року.