Порошенко очікує від Заходу тісної кооперації зі створення миротворчої місії ООН на Донбасі

Глава держави пояснив, що в мирному процесі необхідний прорив, який може забезпечити миротворча місія

Президент України Петро Порошенко З відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко очікує від Сполучених Штатів та Європейського Союзу тісної співпраці в питанні створення миротворчої місії ООН на Донбасі і санкцій проти Російської Федерації. Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Focus, яке в Twitter розмістив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"Я очікую між США і ЄС тісної кооперації зі створення миротворчої місії ООН. І кращого узгодження санкцій. Вони є важливим важелем, щоб залучити Росію до столу переговорів і реалізації мінського процесу", - зазначив глава української держави.

При цьому Порошенко акцентував, що в мирному процесі необхідний прорив, який може забезпечити миротворча місія. 

Президент України впевнений, що вона принесла б необхідну безпеку і забезпечила б проведення вільних і справедливих виборів на Донбасі.


Примітно, що раніше президент України Петро Порошенко заявив, що попросив генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша направити на Донбас спеціальну місію для оцінки вартості, чисельності та необхідних термінів для розгортання миротворців.

Можливість введення миротворчої місії на Донбас обговорюється вже не перший рік. Головна перешкода на цьому шляху - українська і російська сторони бачать завдання миротворців в регіоні по-різному.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів