Петро Порошенко під час засідання РНБО по енергетичній блокаді, 16 лютого 2017
Прес-служба президента України

Об'єднані територіальні громади за три роки збільшили свої надходження у сім разів. Про це сказав президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Подивіться, об'єднані територіальні громади за три роки збільшили свої надходження в сім разів. Місцеві бюджети збільшили свої надходження в 2,5-3 рази", - повідомив президент.

Він переконаний у тому, що це правильний шлях, коли громади через своїх лідерів матимуть вирішальний вплив на зміни ситуації в державі.

За словами Порошенка, ніхто не бачив тих кардинальних рішучих змін, які сталися всередині країни, зокрема досягнень з децентралізації. Він підкреслив, що протягом останнього часу Україна стикається із зовнішніми і внутрішніми викликами.

"Бо сьогодні маємо ситуацію з дуже небезпечним викликом, який порівнюється із ситуацією 2014 року. Виклик тоді був зовнішній. Тепер, дякуючи спільним зусиллям, ми побудували армію, сектор оборони і безпеки. Маємо сьогодні ефективні механізми зовнішнього захисту, маємо спроби дестабілізувати ситуацію зсередини країни", - сказав Порошенко.

Новини за темою: Гройсман заявив про нову хвилю розвитку децентралізації та закликав не політизувати цю реформу

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко повідомляв, що доходи місцевих бюджетів завдяки децентралізації за два роки збільшилися з 65 млрд грн до 148 млрд грн.